Lunagang

Melee - Overig

Third age armour

Third Age armour is sterk, maar erg duur. Je kunt dit armour krijgen van Treasure Trails. Het is alleen voor members en je hebt een Defence level van 65 of hoger nodig om het te dragen.

PlaatjeNaamAttackDefenceAnders
StabSlashCrushMagicRangeStabSlashCrushMagicRangeStrengthPrayer
Third age full helmThird Age full helm000-5-2434542-34400
Third age platebodyThird Age platebody000-20096108113-49700
Third age platelegsThird Age platelegs000-25-2787683-57500
Third age kiteshieldThird Age kiteshield000-10-4636561-36300

TzHaar armour

In de stad van de TzHaar onder de vulkaan van Karamja is er een winkeltje dat armour verkoopt. Je moet hier betalen met TokKul, die je krijgt door de plaatselijke bewoners te doden, spullen te verkopen of door de minigames te doen die er zijn. Het is alleen voor members.

PlaatjeLevelsNaamAttackDefenceAnders
StabSlashCrushMagicRangeStabSlashCrushMagicRangeStrengthPrayer
TokTz-Xil-Ak60 AttackTokTz-Xil-Ak4738-20023000490
TzHaar-Ket-Em60 AttackTzHaar-Ket-Em4-4620000000560
TzHaar-Ket-Om60 StrengthTzHaar-Ket-Om0080-4000000850
TokTz-Xil-Ek60 AttackTokTz-Xil-Ek164800000000390
TokTz-Ket-Xil60 DefenceTokTz-Ket-Xil000-12-840423806550

Defenders

Defenders kun je halen in de Warriors' guild. Je kunt ze naast je normale wapen dragen als schild.

PlaatjeNaamAttackDefenceAnders
StabSlashCrushMagicRangeStabSlashCrushMagicRangeStrengthPrayer
Bronze defenderBronze defender321-3-2321-3-200
Iron defenderIron defender543-3-2543-3-200
Steel defenderSteel defender765-3-2765-3-210
Black defenderBlack defender987-3-2987-3-220
Mithril defenderMithril defender1098-3-21098-3-230
Adamant DefenderAdamant defender131211-3-2131211-3-240
Rune defenderRune defender201918-3-2201918-3-250

Crystal shield

Je kunt dit schild krijgen bij de Roving Elves quest. Als je bij die quest voor de boog hebt gekozen, kun je het schild weer kopen voor 750.000 gp. Je kunt het schild 2500 keer gebruiken, daarna zul je hem weer voor geld op moeten laten laden.

PlaatjeNaamAttackDefenceAnders
StabSlashCrushMagicRangeStabSlashCrushMagicRangeStrengthPrayer
Crystal shieldCrystal shield0000051545308000

Andere voorwerpen

De Tyras helm wordt verkocht bij elke locatie van Trader Stan. Het mirror shield is van Slayer en is speciaal ontworpen om tegen Cockactrices te vechten. Een Granite maul wordt gedropt door Gargoyles van Slayer, de legs door Skeletal Wyverns in de Blurite grot. Een Granite body is te koop bij Barbarian Assault, Terror Dogs in Torn's Lair kunnen granite helms droppen. Troll Generals gebruiken Granite shield en kunnen deze ook achterlaten. De whip wordt gedropt door Abyssal Demons van Slayer, Mjolnirs kun je met de sleutel van Making History opsporen en het Shadow Sword is een onderdeel van de Ghostly Robes.

PlaatjeLevelsNaamAttackDefenceAnders
StabSlashCrushMagicRangeStabSlashCrushMagicRangeStrengthPrayer
Leather gloves-(Leather) gloves000000120000
Tyras helm-Tyras helm000-629107-1900
Mirror shield20 Defence
25 Slayer
Mirror shield000001015551000
Granite maul50 Attack
50 Strength
Granite maul00810000000790
Granite legs50 Defence
50 Strength
Granite legs000-31-18434541-46800
Granite body50 Defence
50 Strength
Granite body000-22-5878479-69700
Granite helm50 Defence
50 Strength
Granite helm000-9-7313329-13900
Granite shield50 Defence
50 Strength
Granite shield000-12-840423806500
 70 AttackAbyssal whip08200000000820
Zamorak Mjolnir1 AttackZamorak Mjolnir00110000000140
Guthix  Mjolnir1 AttackGuthix Mjolnir00110000000140
Saradomin Mjolnir1 AttackSaradomin Mjolnir00110000000140
Shadow swordGeenShadow Sword-42721400004-1260

Over deze pagina

Heb je een verbetering voor deze pagina? Stel een wijziging voor!

RuneScape is een handelsmerk van Jagex Ltd uit Groot-Brittannië
© Lunagang 2004 - 2017

Lunagang maakt gebruik van cookies voor het opslaan van instellingen, het verzamelen van statistieken en om passende advertenties weer te geven. Door deze balk weg te klikken of de website blijven te gebruiken, ga je akkoord met ons cookiebeleid.