Lunagang

Melee - Minigames

Members kunnen met minigames ook armour krijgen.

Castle wars

Castle wars gaat tussen twee teams die elkaars vlag moeten veroveren. Het team die de meeste keren de vlag verovert wint. Iedereen uit het team krijgt dan een ticket, waarmee dit armour gekocht kan worden.

PlaatjeNaamAttackDefenceAnders
StabSlashCrushMagicRangeStabSlashCrushMagicRangeStrengthPrayer
Decorative helm roodDecorative helm (rood)000-3-1786-1700
Decorative armour roodDecorative platebody (rood)000-30-10323124-63100
Decorative armour legs roodDecorative legs (rood)000-21-7171615-41600
Decorative shield roodDecorative shield (rood)000-8-213151414-100
Decorative sword roodDecorative sword (rood)914-20003200160
Decorative helm witDecorative helm (wit)000-3-110119-11000
Decorative armour witDecorative platebody (wit)000-30-10464438-64400
Decorative armour legs witDecorative legs (wit)000-21-7242220-42200
Decorative shield witDecorative shield (wit)000-8-2182220-12000
Decorative sword witDecorative sword (wit)1520-20003200220
Decorative helm goudDecorative helm (goud)000-3-1141513-11400
Decorative armour goudDecorative platebody (goud)000-30-10656355-66300
Decorative armour legs goudDecorative legs (goud)000-21-7333129-43100
Decorative shield goudDecorative shield (goud)000-8-2273129-12900
Decorative sword goudDecorative sword (goud)2029-20003200310
Castlewars hood blauwCastlewars hood (Saradomin)000001200100
Castlewars cloak blauwCastlewars cloak (Saradomin)000000110200
Castlewars hood roodCastlewars hood (Zamorak)000000120100
Castlewars cloak roodCastlewars cloak (Zamorak)000000110200

Barbarian Assault

Bij Barbarian Assault moet je tegen monsters vechten in een team. Als alle monsters dood gaan, krijg je aan de hand van je prestaties punten. Met deze punten kun je onder andere armour kopen. Sommige spullen zijn ook voor geld te koop.

PlaatjeLevelsNaamAttackDefenceAnders
StabSlashCrushMagicRangeStabSlashCrushMagicRangeStrengthPrayer
Fighter hat45 DefenceFighter hat555-7-7272926-32800
Healer hat45 DefenceHealer hat-5-5-56-568107000
Runner hat45 DefenceRunner hat0000030322713000
Ranger hat45 DefenceRanger hat-5-5-5-56710115800
Fighter torso40 DefenceFighter torso000-400628562-106740
Runner boots40 DefenceRunner boots000118880000
Penance gloves40 DefencePenance gloves000000340200
Penance skirt60 Ranged
40 Defence
Penance skirt000-1015262128192600
Granite body50 Defence
50 Strength
Granite body000-22-5878479-69700

Pest Control

Elke keer als je met Pest Control wint, krijg je punten. Ook deze kun je inwisselen voor armour. Meestal worden deze punten gebruikt om xp in combat skills te krijgen.

Je kunt met de Void Knight Mace de Crumble Undead spreuk van Magic automatisch uitspreken.

PlaatjeNaamAttackDefenceAnders
StabSlashCrushMagicRangeStabSlashCrushMagicRangeStrengthPrayer
Void Knight BodyVoid Knight Top00000+40+40+40+40+4000
Void Knight MaceVoid Knight Mace+19-2+37+8000000+34+3
Void Knight SkirtVoid Knight Robe00000+28+28+28+28+2800
Void Knight GlovesVoid Knight Gloves00000+4+4+4+4+400

Over deze pagina

Heb je een verbetering voor deze pagina? Stel een wijziging voor!

RuneScape is een handelsmerk van Jagex Ltd uit Groot-Brittanniƫ
© Lunagang 2004 - 2017

Lunagang maakt gebruik van cookies voor het opslaan van instellingen, het verzamelen van statistieken en om passende advertenties weer te geven. Door deze balk weg te klikken of de website blijven te gebruiken, ga je akkoord met ons cookiebeleid.