Lunagang

Construction - Chapel

Een eigen kapel in je huis, dat is leuk. Je kunt hier je prayer opladen, muziek maken en zelfs extra prayer xp krijgen als je bones op het altaar gebruikt. De chapel kost 50.000 gp en je hebt minimaal 45 construction nodig bij het bouwen er van.

Zoals bij elke kamer zul je allemaal doorschijnende voorwerpen in de kamer zien als je in de "Building mode" bent. Deze worden hotspots genoemd. In deze hotspots kunnen verschillende dingen worden gebouwd. Let op de naam als je wil weten wat.

Hier een plattegrond met de mogelijkheden van deze kamer:

Chapel

Burners

De burners zijn bedoeld om extra eerbetoon aan de goden te geven. Je zult er ook nog wat voor terug krijgen, als je je burners aan hebt gestoken en je bones op je altaar gebruikt, zul je extra prayer xp krijgen dan als je de burners niet aan hebt of de bones zou gebruiken.

PlaatjeLevelNaamMaterialen nodigXP
Steel Torches45Steel torches
  • 2 Steel bars
80
Wooden Torches49Wooden torches
  • 2 Planks
  • 2 Nails (elke soort toegestaan)
58
Steel Candlesticks53Steel candlesticks
  • 6 Steel bars
  • 6 Candles
124
Gold Candlesticks57Gold candlesticks
  • 6 Gold bars
  • 6 Candles
46
Incense burners61Incense burners
  • 4 Oak planks
  • 2 Steel bars
280
Mahogany Burners65Mahogany burners
  • 4 Mahogany planks
  • 2 Steel bars
600
Marble Burners69Marble burners
  • 2 Marble blocks
  • 2 Steel bar
1600

Altaren

Hier kun je gewoon je prayer opladen. Bones moet je hierop gebruiken als je extra prayer xp wil. Zie daarvoor de tabel hieronder.

PlaatjeLevelNaamMaterialen nodigXP
Oak Altar45Oak altar
  • 4 Oak planks
240
Teak Altar50Teak altar
  • 4 Teak planks
360
Cloth Covered Altar56Cloth covered altar
  • 4 Teak planks
  • 2 Bolts of cloth
390
Mahogany Altar60Mahogany altar
  • 4 Mahogany planks
  • 2 Bolts of cloth
590
Limestone Altar64Limestone altar
  • 6 Mahogany planks
  • 2 Bolts of cloth
  • 2 Limestone bricks
910
Marble Altar70Marble altar
  • 2 Marble blocks
  • 2 Bolts of cloth
1030
Gilded Altar75Gilded altar
  • 2 Marble blocks
  • 2 Bolts of cloth
  • 4 Gold leaves
2230

Bones op het altaar

Dit is een tijdsbesparende manier om je prayer te trainen. Als je de incense burners of beter hebt aangestoken en bones op je altar doet, krijg je extra prayer xp ten opzichte van wanneer je de bones gewoon zou begraven. Het percentage in de tabel hieronder geeft het percentage van de gebruikelijke xp aan.

Burners moeten worden aangestoken met een tinderbox en 2 clean marrentills.

PlaatjeAltarXP zonder burners aanXP met één burner aangestokenXP met beide burners aangestoken
Oak AltarOak altarNormaal150%200%
Teak AltarTeak altar110%160%210%
Cloth Covered AltarCloth altar125%175%225%
Mahogany AltarMahogany altar150%200%250%
Limestone AltarLimestone altar175%225%275%
Marble AltarMarble altar200%250%300%
Gilded AltarGilded altar250%300%350%

Symbool van een god

Hiermee kun je je chapel aan een bepaalde god toewijden. Dit biedt geen extra voordelen.

PlaatjeLevelNaamMaterialen nodigXP
Saradomin symbol48Saradomin symbol
  • 2 Oak planks
120
Zamorak symbol48Zamorak symbol
  • 2 Oak planks
120
Guthix symbol48Guthix symbol
  • 2 Oak planks
120
Saradomin Icon59Saradomin icon
  • 4 Teak planks
  • 2 Gold leaves
960
Guthix Icon59Guthix icon
  • 4 Teak planks
  • 2 Gold leaves
960
Zamorak Icon59Zamorak icon
  • 4 Teak planks
  • 2 Gold leaves
960
Icon of Bob71Icon of Bob
  • 4 Mahogany planks
  • 2 Gold leaves
1160

Standbeelden

Hiermee kun je je chapel aan een bepaalde god toewijden. Dit biedt geen extra voordelen.

PlaatjeLevelNaamMaterialen nodigXP
Small statues49Small statues
  • 2 Limestone bricks
40
Medium statues69Medium statues
  • 1 Marble block
500
Large statues89Large statues
  • 3 Marble blocks
1500

Muziek

Hier kun je op spelen

PlaatjeLevelNaamMaterialen nodigXP
Windchimes49Windchimes
  • 4 Oak planks
  • 4 Nails (elke soort toegestaan)
  • 4 Steel bars
323
Bells58Bells
  • 4 Teak planks
  • 6 Steel bars
480
Organ69Organ
  • 4 Mahogany planks
  • 6 Steel bars
680

Gedecoreerd raam

Een kapel zonder glas in lood is natuurlijk niets, daarom kan dat ook nog.

PlaatjeLevelNaamMaterialen nodigXP
Shuttered Window49Shuttered window
  • 8 Planks
  • 8 Nails (elke soort toegestaan)
228
Decorative Window69Decorative window
  • 8 Molten glass
4
Stained glass89Stained glass
  • 16 Molten glass
5

Tapijt

Op de vloer kan ook nog een tapijtje worden gelegd.

PlaatjeLevelNaamMaterialen nodigXP
Brown Rug2Brown rug
  • 2 Bolts of cloth
30
Rug13Rug
  • 4 Bolts of cloth
60
Opulent Rug65Opulent rug
  • 4 Bolts of cloth
  • 1 Gold leaf
360

Ga terug naar Construction

Over deze pagina

Heb je een verbetering voor deze pagina? Stel een wijziging voor!

RuneScape is een handelsmerk van Jagex Ltd uit Groot-Brittannië
© Lunagang 2004 - 2017

Lunagang maakt gebruik van cookies voor het opslaan van instellingen, het verzamelen van statistieken en om passende advertenties weer te geven. Door deze balk weg te klikken of de website blijven te gebruiken, ga je akkoord met ons cookiebeleid.